09.09.2024 08:47

Як мешканцям прифронтових територій отримати фінансову допомогу для купівлі твердого палива?

7bd2159a-b73c-4346-8b0b-9ac355e71ab4.jpg

❗️Нещодавно Кабмін ухвалив постанову «Про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги населенню протягом опалювального сезону 2024/25 року на придбання твердого пічного побутового палива».

Згідно із зазначеним Порядком, грошову допомогу на опалення першочергово можуть отримати мешканці, які проживають у межах 10-кілометрової зони від державного кордону з рф або лінії зіткнення.

📍Йдеться про громади Сумської, Харківської, Херсонської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської та Чернігівської областей.

❗️Розмір виплати допомоги становить 21 тисячу гривень на одне домогосподарство за весь опалювальний сезон 2024–2025 року.

❗️З алгоритмом отримання грошової допомоги на придбання твердого пічного побутового палива можна ознайомитися в інфографіці.

👍Щоб не пропустити термінову новину чи реєстрацію, підписуйтеся на Телеграм канал https://t.me/vpoukraine24 – тут багато корисної та актуальної інформації для переселенців.