23.07.2024 12:19

669f763e57380__грунт-750x430.jpg

Ветерани війни, учасники ATО/ ООС мають можливість прийняти участь у програмі підготовки експертів з оцінки ґрунтів та відновлення територій пошкоджених внаслідок бойових дій в Україні, що реалізується Сумським національним аграрним університетом (Україна) у співпраці з Королівським аграрним університетом (Британія) та за підтримки Громадської Спілки «Ініціатива «Жива Земля», GreenUkraine.ch та Бернського університету прикладних наук (Швейцарія).

ТЕРМІН: 12 серпня 2024 року по 22 вересня 2024 року у змішаному форматі (онлайн/офлайн) на базі Сумського національного аграрного університету.

Для подачі заявки необхідно надіслати:

Дедлайн подачі документів: 05 серпня 2024 року

Документи надсилати за адресою: nataliia.kapinos@snau.edu.ua

Цільова група: фахівці з освітою/досвідом роботи у агросфері, ГІС, захисті навколишнього середовища, картографії (20-24 особи).

Перевага надаватиметься ветеранам війни, учасникам ATО/ ООС.

МОВА: англійська (із синхронним перекладом), українська

ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ ПРОГРАМИ ФАХІВЦІ ЗМОЖУТЬ:

– проводити відбір проб ґрунтів, що зазнали ушкоджень внаслідок ведення бойових дій;

– здійснювати аналіз проб ґрунтів на вміст забруднень з використанням сучасного обладнання (PxRF);

– здійснювати фіксацію екологічних наслідків бойових дій з використанням ГІС-технологій та засобів дистанційного зондування Землі;

– проводити дослідження наслідків бойових дій з використанням аерофотознімків;

– опрацьовувати аерофотознімки за допомогою програмного засобу QGIS;

– використовувати дані наземних гіперспектрометричних вимірювань для оцінки стану ґрунтового покриву;

– здійснювати обрахунки збитків заподіяних в наслідок бойових дій землям агропромислового призначення.

Усі витрати (проживання, проїзд, харчування, навчання) покриваються організаторами програми.

Контактні особи: Олена Мельник: +41795307889, olena.melnyk@snau.edu.ua Наталія Капінос: +380665694522, nataliia.kapinos@snau.edu.ua