18.07.2024 15:15

6699077294f32__451492413_878861664279045_5151280323546502234_n.jpg

🥰 Неймовірно пишаємось кожним працівником та працівницею ЦНАП усієї країни!

16 липня завершився 60-денний період надання послуги з уточнення даних військовозобов’язаних у ЦНАПах. За цей час понад 1,4 мільйона українців виконали норму закону та уточнили облікові дані швидко та зручно в Центрах надання адмінпослуг.

Два місяці працівники ЦНАПів по всій країні допомагали українцям уточнювати персональні дані, чим розвантажили роботу ТЦК. Всього до процесу долучили 9 тисяч адміністраторів. В останні два тижні кількість звернень до Центрів надання адмінпослуг збільшилась у 4 рази, тож працівники ЦНАПів продовжували працювати навіть у вихідні.

Найактивніше українці уточнювали облікові дані в ЦНАПах у таких регіонах:

📍 Київська область

📍 Львівська область

📍 Дніпропетровська область

📍 місто Київ

📍 Одеська область

Від сьогодні оновити дані можна лише в ТЦК або застосунку Резерв+.

Звертаємо Вашу увагу!  ЦНАП тимчасово припиняє прийом заяв на послугу з оновлення персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів🚫

Відповідно до підпункту 1 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», абзацу другого частини десятої статті 1 Закону України

«Про військовий обов'язок і військову службу», абзацу сьомого частини третьої статті 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», абзацу першого пункту 22 Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р. № 560, протягом 60 днів з 18 травня 2024 року центри надання адміністративних послуг забезпечували надання сервісу з уточнення персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів засобами Порталу Дія за відповідними доступами до функціоналу включно до 1️⃣6️⃣ липня 2024 року.

Нині ЦНАП не має технічної можливості продовжувати надавати зазначену послугу❌

Очікуємо отримання офіційного роз’яснення від Міністерства оборони України, про що буде повідомлено додатково.