15.07.2024 11:40

З Днем Української Державності!

6694e0d7b3be5__451430493_900648812101121_1849444748369310382_n.jpg

🇺🇦 Сьогодні ми відзначаємо День Української Державності! 🇺🇦

Україна пройшла довгий шлях, від Київської Русі до сучасної незалежної країни. Кожен етап цього шляху залишив слід в нашій історії, формуючи культуру, традиції та національну свідомість.

Сьогодні ми не просто згадуємо минуле — ми боремося за нашу історію, наше сьогодення та наше майбутнє. У цей день ми вшановуємо одного з перших державотворців України — Київського князя Володимира Великого, який у 988 р. хрестив Київську Русь.

Прийняття християнства як державної релігії стало тоді для України цивілізаційним вибором. Зараз, як і століття тому, ми обираємо цивілізаційний шлях єднання зі світом.

День Української Державності відзначається у День Хрещення Київської Русі-України, і це є символом нашого прагнення до свободи. Ми і нині єдині, боронячи рідну землю від загарбників.

Цього року День Державності України відзначається 15 липня у зв’язку з переходом Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на Новоюліанський стиль календаря.

Вітаємо всіх українців з цим святом! Разом ми сильні, разом ми непереможні!

Слава Україні! Героям Слава!